Zapraszamy do naszego sklepu zlokalizowanego w centrum Leżajska na podkarpaciu. Nasza oferta jest dostępna wyłącznie w sklepie stacjonarnym, który działa nieprzerwalnie na lokalnym rynku od 1997 roku. Na naszej stronie prezentujemy przybliżony zakres naszego asortymentu oraz zakres świadczonych usług.

 Obrazek

Szycie firan i zasłon na zamówienie

Jeżeli odwiedzając nasz sklep zdecydujesz się na zakup firan lub zasłon, to zachęcamy jednocześnie do usługi szycia na zamówienie. Nasz doświadczony personel doradzi i podpowie jak najlepiej wykonać obszycie, dzięki temu będzie można po kilu dniach odebrać gotową do zawieszania firanę lub zasłonę.

Szycie rolet rzymskich

W naszym sklepie oferujemy również rolety rzymskie, które indywidualnie przygotowujemy dla każdego klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tego typu rolet zapraszamy do sklepu gdzie pracownicy doradzą w zakresie doboru tkaniny i doborze mechanizmu rolety rzymskiej.

 


Karta podarunkowa Bogda

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, zapraszamy do zakupu karty podarunkowej w naszym sklepie stacjonarnym. Jest to doskonały pomysł na prezent, za jej pośrednictwem obdarowany może dokonać zakupu w naszym sklepie.

Dowiedz się więcej

Jak wykonać pomiar?

Wykonanie odpowiedniego pomiaru jest ważne ponieważ błędne wykonanie pomiaru może uniemożliwić prawidłowy montaż lub działanie zakupionych produktów. Krótki poradnik na temat wykonywania pomiarów przed zakupem firan, rolet, karniszy lub innych produktów z naszej oferty.

Dowiedz się więcej

Usługa montażu rolet i karniszy

W ramach kompleksowej oferty naszego sklepu umożliwamy również skorzystanie z usługi montażu zakupionych u nas rolet i karniszy. Skorzystanie z usługi montażu gwarantuje prawidłową instalację produktów i pozwala uniknąć przypadkowych uszkodzeń lub innych błędów, które mogą spowodować szybsze zużycie się produktów.

Dowiedz się więcej

 


Odwiedź nasz sklep firmowy w Leżajsku, czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty od godz. 9:00 - 13:00.

 


Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski